X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سه‌شنبه 19 شهریور‌ماه سال 1387

امروز داشتم وبگردی میکردم که به سایت جالبی برخوردم . تو این سایت مطلبی نوشته بود راجع به معرفی هشت سایتی جستجوگری که شاید تابه حال حتی اسمشون رو هم نشنیده باشید البته نکته مهمش این نیست که اسمشون رو نشنیدید بلکه قضیه اصلی که باعث شد این سایتها رو اینجا معرفی کنم این بود که تقریبا هرکدوم یک کار تخصصی رو انجام میدادن که در ضمن معرفی اون سایتها توضیحش رو خواهم گذاشت . 

1-  deligio

این سایت از برترین سایت های جستجوی نرم افزار و برنامه های کامپیوتری است که شما با استفاده از اون میتونید دنیای وب را برای نرم افزار مورد علاقه تان جستجو کنید! 

2- yoozila 

این سایت همانند سایت گوگل و یاهو توانایی سرچ در وب،عکسها،ویدیوها،بلاگها و …. را دارد.این سایت همچنین میتواند همانند گوگل از تنظیمات آن استفاده کنید.این جستجوگر همچنین هنگام وارد کردن کلمات از طرف شما به شما پیشنهاداتی نیز ارائه میکند.از جمله دیگر امکانات دیگر این موتور جستجو میتوان به امکان فیلتر خانوادگی و مذهبی و … اشاره کرد. 

3- Pdf Search Engine 

سایتی برای جستجوی کتاب های الکترونیکی است.شما با استفاده از این سایت که به زبانهای بسیاری ترجمه شده میتونید به کتاب های مورد علاقتون با فرمت پی دی اف دسترسی پیدا کنید. 

4- Addictomatic 

این وبسایت موتور جستجوگری برای اخبار و مطالب هست.شما با استفاده از این سایت میتونید به مطالب سایت های بزرگ (طبق جستجویتان) دسترسی پیدا کنید.این سایت قابلیت جستجو در عکس ها و ویدیو ها را هم دارد.این وبسایت در واقع جستجوگری برای جستجو در توییتر،تکنوراتی،گوگل بلاگ،اسک.کام،فلیکر و … است. 

5- FindSounds 

این سایت سایتی است برای جستجو کردن موسیقی ها.در واقع این شما میتونید با استفاده از این سایت به دنبال فایل های موسیقی در جهان وب بگردید.شما همچنین میتوانید با استفاده از تنظیمات جستجوی این سایت محدوده نتایج را کاهش دهید. 

6- Scour 

این سایت از برترین سایت ها در زمینه جستجو است! آنرا حتما امتحان کنید! شعار این سایت این است:جامعه را جستحو کنید! 

7- Tag Galaxy 

شما با استفاده از این جستجوگر میتوانید با وارد کردن کلمه کلیدی مورد نیاز خود عکس ها را در فلیکر جستجو کنید! این سایت دارای طراحی بسیار زیبایی است. 

8- Retrevo 

شما با استفاده از این جستجو گر میتونید بازنگری ها و شرح هایی که بر وسایل الکترونیکی نوشته شده است را بخوانید.هنگامی که شما برای چیزی در این سایت جستجو میکنید نتیجه ها در بخش های مختلفی همچون بلاگها،مقالات،فروشگاه ها و… در اختیار شما قرار میگیرند. 

 

منبع : سایت پارسیش